Veiling: Castlefest onderzetters (set van 4, leer en kurk) van Rebels Workshop

Winning Bid: 21.00

Deze 4 prachtige onderzetters van leer en kurk zijn gemaakt voor ons door Rebels Workshop. Hoge kwaliteit en een echt collector’s item; bijna te mooi om iets op te zetten!

Item condition: New

Category:

Additional information

Weight 0.2 kg

Auction History

Auction has finished

Highest bidder was: webby_safina

Date Bid User Auto
27 October 2020 23:4421.00webby_safina
25 October 2020 14:1520.00pepijnaar
24 October 2020 16:1818.00Tim Warners
24 October 2020 13:00Auction started