Veiling: Castlefest onderzetters (set van 4, leer en kurk) van Rebels Workshop

Current bid: 18.00

Deze 4 prachtige onderzetters van leer en kurk zijn gemaakt voor ons door Rebels Workshop. Hoge kwaliteit en een echt collector’s item; bijna te mooi om iets op te zetten!

Item condition: New

Time left:

Auction ends: 31 oktober 2020 13:00
Timezone: Europe/Amsterdam

Current bid: 18.00

Categorie:

Extra informatie

Gewicht 0.2 kg

Auction History

Date Bid User Auto
24 oktober 2020 16:1818.00Tim Warners
24 oktober 2020 13:00Auction started