Veiling: Castlefest onderzetters (set van 4, tuigleer) van Rebels Workshop

Winning Bid: 30.00

Deze 4 prachtige onderzetters van tuigleer zijn gemaakt voor ons door Rebels Workshop. Hoge kwaliteit en een echt collector’s item; bijna te mooi om iets op te zetten!

Item condition: New

Categorie:

Extra informatie

Gewicht 0.6 kg

Auction History

Auction has finished

Highest bidder was: kwoad

Date Bid User Auto
1 september 2020 18:1230.00kwoad
29 augustus 2020 19:0216.00alex
29 augustus 2020 13:00Auction started