Veiling: mondkapje “Water Lily” (kopie)

Winning Bid: 17.00

Met dit prachtige en kwalitatief hoogwaardige mondkapje van FabFelis Designs heb je echt iets moois in handen. Voor de afbeelding is een originele foto van de ontwerper gebruikt wat dit echt een bijzondere eyecatcher maakt. De buitenkant is gemaakt van sweatshirt polyester en de binnenkant van Coolmax polyester, waardoor ademen niet belemmerd wordt en het masker veilig op 60 graden gewassen kan worden. Er zit al een metalen neusstrip in het masker welke bij het wassen eenvoudig verwijderd kan worden en de bandjes zijn verstelbaar. De volledige breedte van het masker zelf is 19 cm en de hoogte van neus tot kin 13 cm.

Item condition: New

Categorie:

Extra informatie

Gewicht 0.2 kg

Auction History

Auction has finished

Highest bidder was: Franca de Vrind

Date Bid User Auto
25 januari 2021 16:2017.00Franca de Vrind
25 januari 2021 16:20Auction started